Leírás és Paraméterek
Kellys ULTIMATE XC 70 neregcső
27,2mm átmérő, 400mm hosszú, fekete
Az egy darabból készült kovácsolt fej és a nyeregcső belső átmérőjének ovális alakja révén az ULTIMATE XC 70 a kínálatukban szereplő legerősebb és legkönnyebb nyeregcső. A nyeregcső súlya a minimumra lett csökkentve, így a teljes energiádat a saját korlátaid leküzdésére fordíthatod.
- A nyeregcső belső átmérőjének ovális alakja csökkenti a felhasznált anyag mennyiségét azokon a helyeken, ahol arra nincs szükség és azokon a helyeken használja fel, ahol a cső nagyobb megterhelésnek van kitéve. A végeredmény hasonló a Double-Butted technológia eredményéhez – fokozott szilárdság és csökkentett súly.
- A 6061 alumíniumöntvényt általánosságban a jachtok szerkezetében, gépkocsik alvázának vagy a búvárpalackok gyártására használják. Ez az alumíniumöntvény úgy lett tervezve, hogy ellenálljon a magas nyomásnak. Ez az alumíniumöntvény úgy lett tervezve, hogy ellenálljon a magas nyomásnak.
- 3D forging – a felhevített alumíniumtömb kívánt formára történő kovácsolása és nyomása. Ennek a technológiának az előnye abba rejlik, hogy nincs szükség hegesztésre – a teljes alkatrész egy alumíniumtömbből készül. Ez még nagyobb szilárdságot ad, az alkatrész mégis könnyebb lesz.
- T6 – ciklusos érlelési folyamat által, speciális feltételek mellett történő anyagfeldolgozás, a jelentősen nagyobb keménység elérése érdekében. Ez a folyamat „fém húzása” néven is ismert. A skála segítségével könnyen beállítható.
Tulajdonságok
- Hosszúság: 400 mm
- Szín: Sand Blasted Black
Gyártó | Kellys |
Átmérő mm-ben | 27.2 |
Anyaga | Alumínium |
Hosszúság | 400mm |
Fej típusa | Csavaros |
Szín | Fekete |
Rugózás | Nincs |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!